Strona główna / Kontakt
polski angielski
 

REZERWY PRACOWNICZE

 

Odprawy emerytalne i rentowe, nagrody jubileuszowe (...)

Ponad 15 lat doświadczenia

Ponad 1200 klientów i 7000 wycen

 

                Sprawdź ofertę! >>>


NAGRODY

CERTYFIKATY

ODPOWIEDZIALNI SPOŁECZNIE

Rekomendacje
Szpital im. Świętej Rodziny w Warszawie (...) w zakresie doradztwa aktuarialnego z przyjemnością możemy stwierdzić, że Biuro Aktuarialne Signum jest firmą, która świadczy usługi terminowo i profesjonalnie.
skan referencji
Szpital Powiatowy Rawicz Signum Biuro Aktuarialne - arkusz oceny dostawcy usług w zakresie wycena rezerw pracowniczych.
skan referencji
Valmont Polska Sp. z o.o. (...) Biuro Aktuarialne Signum posiada odpowiedni poziom wiedzy i doświadczenie umożliwiające jej w sposób właściwy i profesjonalny ustalić poziom rezerw emerytalno-rentowych.
skan referencji
Celsa Huta Ostrowiec Sp. z o.o. Nasza, ponad 10 letnia, współpraca jest dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez firmę Signum Biuro Aktuarialne.
skan referencji
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. Proces realizacji wyznaczonego firmie Signum Biuro Aktuarialne zlecenia przebiegał szybko i sprawnie, a nasza współpraca układała się wzorowo.
skan referencji
Jysk Sp. z o.o. Współpracujemy z firmą Signum Biuro Aktuarialne od 2008 roku. Silną stroną marki Signum jest komunikacja w trakcie realizacji zleceń, doradcy charakteryzują się dużym profesjonalizmem oraz najwyższymi standardami kultury osobistej.
skan referencji
Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Spółka "Signum" Biuro Aktuarialne wywiązuje się z powierzonych jej zdań terminowo, a dostarczone raporty oraz komunikacja w trakcie zleceń charakteryzują się dużym profesjonalizmem.
skan referencji
Pilkington Polska Sp. z o.o. Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Signum Biuro Aktuarialne pozwalają nam polecić ją jako wiarygodnego i rzetelnego partnera oraz doradcę.
skan referencji
Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o. Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o. korzysta z usług Biura Aktuarialnego "Signum" od 2007 roku, dokonując corocznie wyceny aktuarialnej rezerw na świadczenia pracownicze.
skan referencji
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. Nasze doświadczenie we współpracy z Signum Biuro Aktuarialne od 2007 roku umożliwia nam polecenie tego biura jako partnera w zakresie doradztwa aktuarialnego wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość.
skan referencji