Strona główna / Kontakt
polski angielski
 

REZERWY PRACOWNICZE

 

Odprawy emerytalne i rentowe, nagrody jubileuszowe (...)

Ponad 15 lat doświadczenia

Ponad 1200 klientów i 7000 wycen

 

                Sprawdź ofertę! >>>


NAGRODY

CERTYFIKATY

ODPOWIEDZIALNI SPOŁECZNIE

Rekomendacje
Bioton S.A. (...) Bioton S.A. korzysta z usług Biura Aktuarialnego Signum od 2007 roku. Zlecenia były realizowane terminowo i precyzyjnie. (...) polecamy jako profesjonalnego wykonawcę.
skan referencji
Mennica Polska S.A. Na podstawie doświadczeń i długoterminowej współpracy z przyjemnością możemy zarekomendować Biuro Aktuarialne SIGNUM jako solidnego, terminowego i profesjonalnego partnera dla każdej wymagającej firmy
skan referencji
Polmos Białystok S.A. Od 2005 roku Polmos Białystok S.A. korzysta z usług Biura Aktuarialnego Signum. (...) z przyjemnością możemy zarekomendować Biuro Aktuarialne Signum jako solidnego i profesjonalnego partnera.
skan referencji
Kompania Piwowarska Na podstawie dotychczasowej współpracy w zakresie doradztwa aktuarialnego z przyjemnością możemy stwierdzić, że Biuro Aktuarialne Signum jest firmą, która świadczy usługi solidnie, terminowo i profesjonalnie.
skan referencji
LUX MED Sp. z o.o. LUX MED Sp. z o.o. od 2008 roku korzysta z terminowych i profesjonalnych wycen aktuarialnych rezerw na świadczenia pracownicze.
skan referencji
ZRE Lublin S.A. (...) Biuro Aktuarialne Signum jest firmą zapewniającą świadczenie usług kompleksowo, o wysokiej jakości i w wymaganych terminach.
skan referencji
Stocznia Marynarki Wojennej S.A. Stocznia Marynarki Wojennej S.A. od 2007 roku korzysta z usług Biura Aktuarialnego Signum dokonując corocznie wyceny aktuarialnej rezerw na świadczenia pracownicze. Przewidujemy dalszą współpracę.
skan referencji
Roche Polska Sp. z o.o. (...) Roche Polska Sp. z o.o. od kilku lat korzysta z usług Biura Aktuarialnego Signum. Przewidujemy dalszą współpracę (...), a także polecamy jako profesjonalnego wykonawcę.
skan referencji
Axel Springer Polska Sp. z o.o. (...) Na podstawie kilkuletnich doświadczeń rekomendujemy Biuro Aktuarialne Signum jako firmę solidną, zapewniającą wysoką jakość świadczonych usług - z krótkim terminem wykonania zlecenia.
skan referencji
Polimeks Mostostal ZUT Sp. z o.o. (...) Firma ta wykazała się rzetelnością, krótkim terminem wykonania zlecenia oraz wysoką jakością świadczonych usług.
skan referencji