Strona główna / Kontakt
polski angielski
 

REZERWY PRACOWNICZE

 

Odprawy emerytalne i rentowe, nagrody jubileuszowe (...)

Ponad 15 lat doświadczenia

Ponad 1200 klientów i 7000 wycen

 

                Sprawdź ofertę! >>>


NAGRODY

CERTYFIKATY

ODPOWIEDZIALNI SPOŁECZNIE

Certyfikaty
ISO 9001 System Zarządzania Jakością - dzięki niemu mogą mieć Państwo pewność, że wszelkie wyliczenia w naszym biurze są dokonywane wyłącznie przez uprawnionych do tego licencjonowanych aktuariuszy.
skan
ISO 27001 System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - dzięki niemu mogą mieć Państwo pewność, że przekazane nam dane są traktowane z należytą rzetelnością i nie mają do nich dostępu osoby nieuprawnione.
skan
Lider Rynku Tytuł „Lider Rynku” w XIII Edycji Konkursu w kategorii „Usługi aktuarialne”. To dla Państwa i dzięki Państwu nasze biuro jest obecnie liderem na rynku usług aktuarialnych!
skan
Odpowiedzialni społecznie Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Z każdego Państwa zlecenia część środków przeznaczana jest na program Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej.
Rzetelna Firma Działamy zgodnie z zasadami etyki i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności i rzetelności. Klikając na ikonę Rzetelnej Firmy mogą Państwo m.in. sprawdzić to on-line w KRD. Euro Lider Wyróżnienie przyznane przez kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego Euro Leader 2012 w kategorii Najlepsze w Polsce usługi aktuarialne.
skan