polski angielski
 
Signum Biuro Aktuarialne Sp. z o.o.
ul. Wojciechowskiego 40/72
02-495 Warszawa

tel: (22) 635 45 34   fax: (22) 213 19 60

Kalkulator Rezerw Pracowniczych


Sig3.jpg

Chcesz zdalnie wyznaczyć rezerwy na świadczenia pracownicze?

Jeśli szukają Państwo wygodnej usługi wyceny rezerw na świadczenia pracownicze, doskonale Państwo trafili! Naszym Klientom oferujemy dostęp do kompleksowego aktuarialnego Kalkulatora Rezerw Pracowniczych. Jest to profesjonalna platforma służąca do zdalnego kontaktu pomiędzy Klientem a biurem aktuarialnym (oczywiście także standardowy kontakt i wycena są możliwe – od Państwa jedynie zależy jaki sposób w danym momencie wybiorą).


Lista rzeczy, którą Kalkulator może zrobić za Państwa:
 • Na czas przypomni o planowanej wycenie rezerw pracowniczych.
 • Sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces pobrania szablonowych plików Excel i zwróci uwagę czego będziesz potrzebować w dalszych krokach działania.
 • Wskaże ewentualne niedociągnięcia we wgrywanych danych, przy czym wykona to w czasie rzeczywistym, czyli na bieżąco podczas wgrywania danych.
 • Poprawi te dane, które wymagają korekty ze względu na format komórek czy ich swoistość.
 • Zaproponuje wiele scenariuszy wstępnej wyceny, na podstawie których wybierą Państwo tę najbardziej odpowiadającą sytuacji w Państwa firmie.
 • Znacznie przyspieszy proces wyceny oraz otrzymania gotowego raportu aktuariusza.
 • Zadba o bezpieczeństwo Państwa poufnych danych płacowych oraz księgowych.
 • Jeśli potrzebują Państwo kontaktu z naszym aktuariuszem, to na każdym etapie wyceny w Kalkulatorze można łatwo ustalić z kim się skontaktować.

Kontakt przez Kalkulator Rezerw Pracowniczych lepszy od kontaktu
mailowego

Kalkulator Rezerw Pracowniczych jest przede wszystkim miejscem komunikacji pomiędzy Klientem a aktuariuszem. Kalkulator eliminuje przesyłanie maili w sytuacjach, w których są one mniej efektywne. Poniżej wskazujemy kiedy i dlaczego Kalkulator Rezerw jest lepszy od maila.
 • Dostęp do pobierania, wprowadzania i weryfikowania danych w naszym systemie aktuarialnym może mieć nawet kilku uprawnionych pracowników Państwa firmy. Dzięki temu ogranicza się wewnętrzne przerzucanie mailami z poufnymi danymi.
 • Podczas wgrywania danych razie wyłapania błędów system natychmiast to komunikuje, tym samym unikamy czasem nawet kilkukrotnego przesyłania sobie nawzajem maili z powodu braku jakichś danych.
 • Mailem mogą Państwo otrzymać tylko jedną wersję wyliczeń, a w systemie istnieje dostęp do modyfikacji i w pewnym stopniu współtworzenia wyceny (w takim zakresie jak umożliwiają to standardy aktuarialne).
 • Wrażliwe dane płacowe przekazywane są do nas w sposób szyfrowany i maksymalnie bezpieczny czego nie zagwarantuje komunikacja mailowa w zwykłym standardzie.

Kalkulator może więcej

Należy pokreślić, że aktuarialny Kalkulator Rezerw Pracowniczych to więcej niż miejsce komunikacji. Wprawdzie dla Klienta stanowi bardzo przyjazne miejsce inicjowania i obioru usługi wyceny rezerw pracowniczych, jednak jest przede wszystkim specjalistycznym i rozbudowanym narzędziem obliczeniowym, który gwarantuje szybkie i bezbłędne wyliczenia rezerw aktuarialnych.

Nasze biuro aktuarialne oferuje także standardową metodologię wyceny rezerw pracowniczych (kontakt mailowy i telefoniczny) lub hybrydową (część prac przez Kalkulator Rezerw Pracowniczych, a część standardowo) – od Państwa jedynie zależy jaki sposób wybiorą.

Dzięki powyższemu podejściu do wyceny rezerw pracowniczych, nasze biuro aktuarialne wyznacza nowe standardy na polskim rynku aktuarialnym!

Zapraszamy Państwa do współpracy!